Reklamacja

Reklamacja:

 1. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem artur.ciazynski@gmail.com, lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej:
  1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
  2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,
  3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego,
  4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację.
 2. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
 3. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci.
 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.
 5. Towar podlegający reklamacji powinien zostać dostarczony do biura Sprzedawcy, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego.
 6. W przypadku kiedy podlegający w ramach reklamacji wymianie towaru nie może zostać wymieniony na taki sam określony co do gatunku (np.została zakończona jego produkcja), Sprzedawaca ma prawo wymienić na towar inny o parametrach technicznych zbliżonych do reklamowanego.
 7. Sprzęt do serwisu powinien być dostarczony kompletny, w opakowaniu, które zabezpieczy go przed ewentualnym uszkodzeniem podczas transportu.
 8. Kupując u nas na aukcjach akceptujecie Państwo nasz regulamin.

Kontakt
Tel: 506-245-429

E-Mail: crxsklep@gmail.com
Sprzedaję na Allegro
Zobacz moje aukcje na Allegro
e-Płatności

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.